PERFECT SKIN

 

Perfekcyjnie wyglądająca cera to chyba marzenie większości kobiet.  Odpowiednia pielęgnacja twarzy to jedno, jednak niewiele z nas posiada idealną cerę, bez jakichkolwiek przebarwień czy niedoskonałości. Moja cera bynajmniej do takich nie należy dlatego też, dobrze dobrany podkład to podstawa makijażu.

Podkład Dr Ireny ERIS z serii ProVoke zdecydowanie był bliski mojemu ideałowi, jednak sprawdzał się on u mnie najlepiej w okresie jesienno-zimowym. Potrzebowałam więc, kosmetyku, który jest lekki i jednocześnie posiada dobre krycie. Dzięki Suzy (SUZYLIFE.pl) odkryłam podkład, który łączy w sobie to wszystko, czego oczekiwałam od tego typu kosmetyku.

 

Podkład  BOBBI BROWN Skin Long – Wear  Weightless  Foundation posiada  lekką formułę, dzięki czemu nie zapycha i świetnie sprawdza się również latem. Zapewnia średnie krycie, które można budować do pełnego. Ma kremową konsystencje, która świetnie się rozprowadza. Stapia się ze skórą, tworząc naturalny, zdrowy wygląd cery. Utrzymuje się cały dzień w nienaruszonym stanie. Przetrwał nawet całodniowy rajd rowerowy w upalny dzień. Dobrze matuje moją tłustą cerę.

Podkład jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Posiada pompkę, która pozwala na dozowanie produktu w niewielkiej ilości.  Dostępny jest aż w dziewiętnastu odcieniach. Posiadam Cool Ivory – obecnie jednak jest on nieco za jasny, więc łączę go z ciemniejszym kremem BB. Nie wysusza, a cera pod nim oddycha. Żaden inny podkład, nie zapewnił mojej skórze takiego komfortu.

POJEMNOŚĆ:
30 ML / 194 PLN

 

 

RELATED POSTS