Skip to content

PERFECT LASHES

 

1. Dr Irena Eris – PROVOKE
Long Lashes Mascara

Long Lashes Mascara doskonale modeluje i nadaje rzęsą głębokiej czerni. Posiada sylikonową szczoteczkę, która precyzyjnie rozczesuje rzęsy i spektakularnie je wydłuża.

Rzęsy są delikatnie pogrubione, przez co wydają się gęstsze. Tusz jest trwały, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno w codziennym, jak i wieczorowym makijażu.

POJEMNOŚĆ:
10 ML / 65 PLN

 

 

 

2. ESTÉE LAUDER – Sumptu

ous Knockout
Defining Lift and Fan Mascara

ESTÉE LAUDER – Sumptuous Knockout – to zdecydowanie jedna z moich ulubionych mascar w ostatnim czasie. Ma wszystko to, czego oczekuje od idealnego tuszu do codziennego makijażu. Rewelacyjnie rozczesuje rzęsy i je wydłuża. Maskara subtelnie podkreśla i modeluje rzęsy, ale nie pogrubia ich, dzięki czemu wyglądają one niezwykle naturalnie. Jest odporna na wilgoć, ale jej demakijaż jest niezwykle łatwy i szybki. Tusz posiada sylikonową szczoteczkę zamkniętą w czarnym sztyfcie o matowym wykończeniu.

POJEMNOŚĆ:
6 ML / 159 PLN

ESTÉE LAUDER Be A Knockout Sumptuous Mascara Set | 119 PLN tutaj

ZESTW ZAWIERA:
     Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascarapełnowymiarowy produkt
     Brow now Brow gel – pełnowymiarowy produkt
     Little Black Primer

 

3. BENEFIT – They’re Real

They’re Real – to maskara, która jest moim numerem jeden w makijażu wieczorowym. Dzięki niej, rzęsy wyglądają spektakularnie, ale nie sztucznie. Jest bardzo trwała, nie osypuje się i nie odbija. Jej sylikonowa, zaokrąglona końcówka szczoteczki, dociera nawet do najkrótszych rzęs, podnosi je i wydłuża, oraz pogrubia od nasady aż po same końce. 

POJEMNOŚĆ:
4 g / 63 PLN
8,5 g / 139 PLN tutaj

 

 

RELATED POSTS

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *