Przejdź do treści

VOGUE POLAND

 

VOGUE – jeden z najbardziej znanych i prestiżowych magazynów modowych na całym świecie. Jego amerykańska edycja, istnieje już od 1892 roku. Obecnie jest on wydawany w ponad 20 krajach, między innymi w Australii, Chinach, Francji, Indiach, Japonii, Niemczech, Tajlandii, Wielkiej Brytanii oraz Włoszech.

Licencje na wydanie magazynu VOGUE w Polsce, wykupiła Katarzyna KULCZYK. Według Condé Nast International, kreatywność, długofalowa strategia oraz pasja jaką cechuje się powołany przez nią zespół, gwarantują świetną jakość oraz powodzenie magazynu na rynku polskim.

 

 

 

 

 

Redaktorem naczelnym zostanie Filip NIEDENTHAL. Wcześniej obejmował on stanowisko szefa działu mody  w “Harper’s Bazaar”, a od 2015 roku był redaktorem naczelnym luksusowego miesięcznika lifestylowego dla mężczyzn „Esquire”.

Rola zastępcy redaktora naczelnego przypadnie w udziale polskiej supermodelce, Małgorzacie BELI. Będzie ona odpowiedzialna za kontakt z branżą modową, jak również wizje i realizacje sesji zdjęciowych i artykułów.

Premiera VOGUE POLSKA planowana jest na początku 2018 roku.

 

 

 


ZDJĘCIA:
businessoffashion.com

 

 

RELATED POSTS

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *